Tipy pro Vás

 

DALŠÍ TIPY

Péče o pleť

Ženy i muži by se měli naučit pečovat o svoji pleť každý den doma.

Dbát na to, aby si pleť každý den očistili, odlíčili a hydratovali. Nezapomínejte na krk a dekolt! To, že říkají, že nestíhají, je jen výmluva, i s pitím vody apod. Na pleti se objeví časem všechno.

Ženy rády hodně maskují make-upy a líčidly, investují do drahých make-upů a líčidel,ale do kvalitní kosmetiky, tj. odličovacích přípravků, krémů a masek se jim tolik investovat nechce. Jenže, když se o pleť staráte dobře, hlavně v budoucnu se vám to vše vrátí a nemusíte také tolik maskovat. Tak to dělají všechny Francouzsky a české ženy, které o sobě přemýšlejí a to platí i o mužích. Není výsadou jen žen, starat se o pleť a pokožku celého těla.

K tomu jsme pro Vás připravili i jednoduché protokoly pro domácí péči s biokosmetikou La Clarée.

A nezapomínejte na masku !!! Žádný krém nezajistí tolik funkcí a péče v jednom, jako výživná, zároveň detoxikační a hydratační maska jako je od La Clarée.

Poté je důležitá každodenní péče ráno a večer po očištění pleti nanést hydratační nebo výživný pleťový krém a na noc pro stárnoucí pleť sérum a nezapomínejte na péči  o oční okolí.

 

Chcete  udržet krásné opálení co nejdéle?

Celou pokožku těla i obličeje navlhčete a naneste jemný tělový bio peeling La Clarée, krouživými pohyby jemně masírujte kůži, ať se vláha v pokožce uzamkne na co nejdelší dobu, poté důkladně opláchněte. Ze stejného důvodu natírejte pokožku krémy a olejem pro vyšší hydrataci pokožky a z důvodu nevytvoření se mastného filmu na pokožce.

Vaše pokožka získá krásnou zlatavou barvu. Pigment se tvoří v spodní vrstvě pokožky a jemným peelingem odstraníte pouze svrchní odumřelé buňky pokožky, které jsou bez funkce.

 

Trápí Vás po létě pigmentové skvrny?

Na pigmentaci pleti po slunečném létě nebo soláriu funguje Elixír ( pigmentové skvrny nesmí být způsobené hormonálními změnami ). Pravidelně po očištění pleti čistícím bio mlékem a dočištění pleti mlhou-tonikem naneste několik kapek na obličej, krk a dekolt.

Elixír – vysoce účinné sérum , taktéž redukuje viditelné známky stárnutí , vyhlazení jemných linek,  suchosti, nadměrné mastnoty pleti a sjednocení tónu pleti.

 

Čistíci pleťové mléko

Odstraní veškerý  i oční make-up a všechny stopy nečistot, bojuje proti vlivům znečištění a současně pečuje o jemnou, alergickou a citlivou pleť, zklidňuje epidermis, rozjasňuje a regeneruje pleť. Vhodné pro všechny typy pleti.

Používejte každý večer , začínejte v okolí očí za použití čistého odličovacího tamponu a dále aplikujte stejně jako krémy, masáží postupně od krku nahoru k obličeji. Poté opláchněte teplou vodou a dočistěte tonikem ( mlhou ). Nebo můžete při lehkém čištění mléko aplikovat přímo na vatový tampon a pleť jím vyčistit a poté dočistit tonikem – mlhou.

 

Hydratační pleťová voda – tonikum – mlha

Hydratační a antioxidační mlha okysličuje a hydratuje epidermis. Obsahuje vysokou koncentraci výtažku z listu olivovníku a aloe vera, výtažek z protěže alpské, který silně působí proti volným radikálům. Doporučeno pro všechny typy pleti.

Používejte každý den pro hydrataci pleti během dne nebo spolu s čistícím pleťovým mlékem k dočištění pleti a před a po aplikaci pleťové masky.

 

Podzimní vzpruha pro Vaši pleť

Pleť je po létě vyčerpaná, bez energie, jasu a pružnosti. Bio peeling s obsahem zrníček z arganových jader a výtažků z listu olivovníku pro hydrataci, olej z jader meruněk, lískových ořechů a mandlí pro výživu, výtažky z máty a okurky pro čistící účinky. Pleť se dokonale zbaví povrchových odumřelých kožních buněk, vyhladí se, pročistí a umožní lepší regeneraci a funkci kožní tkáně. Pokožka se lépe brání proti stárnutí, její elasticita a obranyschopnost je posílená.

Naneste bio peelingovou masku na vyčištěný obličej v rovnoměrné vrstvě, nechte působit 5-10 minut pro jemný termo efekt, poté můžete pleť ještě mechanicky lehce namasírovat zbylými částečkami zrníček z peelingu nebo pouze smýt teplou vodou. Dočistíme pleťovou vodou ( mlhou) a naneseme pleťový krém.

 

Péče o obličej

Aktuálně

Vánoční překvapení v podobě další bio kosmetiky zdarma jiného druhu při objednávce nad 1000 Kč!!!

La Clarée nově balíčky pro ošetření zralé pleti v elegantním skleněném obalu pouze na našem e-shopu! Nové balení v elegantním skleněném obalu Tónizující pleťové vody 150 ml. Kosmetický balíček č. 1 ve složení: Hydratační krém na ruce, Hydratační krém na nohy, Tónizující pleťová voda a Hydratační pleťový krém. Kosmetický balíček č. 2 ve složení:  Rozjasňující elixír, Hydratační pleťový krém a Jemné čistící mléko.

Nové slevové akce v našem e-shopu! 

Balíček pro ošetření zralé pleti

Balíček pro ošetření citlivé pleti

Balíček pro ošetření mastné pleti 

Hydratační pleťový krém nyní za akční cenu 620 Kč!

Intenzivní antioxidační krém nyní za akční cenu 764 Kč!

Rozjasňující elixír nyní za akční cenu 899 Kč!

Balíček péče o citlivé partie kolem oči a rtů,

Balíček péče o tělo  a další akční nabídky! 

 

Účastnili jsme se v květnu 2015 Cibulkovy České tajenky, kde soutěžící vyhráli dárkové balíčky francouzské bio kosmetiky La Clarée!

Účastnili jsme se živého vysílání v TV Metropol v pořadech Lady M dne 10.5.12 a Supermáma dne 17.5.,

dne 10.6. v pořadu Na Zdraví a dne 21.6. v pořadu v Lady M.

TV pořad: Lady M. - díl: 237,

vysíláno: 10.05.2012

začátek v čase: 28:40

http://www.metropol.cz/porady/lady-m/3831/archiv/

TV pořad: Lady M. - díl: 267,

vysíláno: 21.06.2012

začátek v čase: 23:55

http://www.metropol.cz/porady/lady-m/4285/archiv/

TV pořad: Supermáma? - díl: 230,

vysíláno: 17.05.2012

začátek v čase: 34:30

http://www.metropol.cz/porady/supermama/3739/archiv/

TV pořad: Na zdraví - díl: 29,

vysíláno: 10.06.2012

začátek v čase: 12:40

http://www.metropol.cz/porady/na-zdravi/4079/archiv/

 

Byli jsme hlavním partnerem předpremiéry českého filmu Signál v hlavní roli s Vojtou Dykem dne 14.2.2012.

Proč si vybrat La Clarée

La Clarée1 % ročního obratu firmy je vyhrazeno na podporu ochrany životního prostředí

La ClaréeVeškerý materiál se tiskne s ohledem na životní prostředí

La ClaréePapír ze dřeva z udržitelně obhospodařovaných lesů

La ClaréeZelený certifikát Evropské unie

La ClaréeVýrobce přispívá k recyklaci obalů

La ClaréeVýrobek je recyklovatelný

La ClaréeVýrobek není testován na zvířatech

Partneři

Dr.Max LÉKÁRNADr.Max LÉKÁRNA
www.drmax.cz

Alergie a jáAlergie a já
http://www.alergieaja.cz/

ISICISIC
http://www.isic.cz/


Ylia s.r.o.
Holšická 1130
190 16 Praha 9 – Újezd nad Lesy
Mobil: +420 725 511 196
E-mail: ylia@ylia.cz
IČ: 274 30 570
DIČ: CZ 274 30 570

Společnost Ylia s.r.o. je výhradním distributorem kosmetiky La Clarée pro Českou a Slovenskou republiku.
Na veškeré ilustrace a texty se vztahují autorská práva.

Web: design Internetovesluzby.net, © 2010